Bike centrum

Náročné trasy pump track a skill track prověří i ty nejzkušenější cyklisty!

|

Bike centrum

Půjčovna kol a elektrokol na Safari

Naše půjčovna kol a elektrokol poskytuje komplexní služby v oblasti cykloturistiky a kondiční cyklistiky. Nabízíme k zapůjčení kvalitní elektrokola, horská kola, dětská kola a helmy.

CHCI VĚDĚT VÍC

Pump track

Tato 440m dlouhá cyklistická dráha je tvořena z terénních boulí a klopených zatáček, které prověří fyzickou zdatnost každého návštěvníka. Trať je určena pro děti i dospělé a její  obtížnost lze vyjádřit lyžařskou terminologií jako modrá. Obtížnost lze snadno zvýšit rychlostí jakou je trať zdolávána.

Jak se na pump tracku jezdí?

„Pumpovací“ dráha, jak český název naznačuje, je cyklistická dráha která používá “pumpování“ jako hnací sílu namísto šlapání. Pohybem těla nahoru a dolu a tlakem přenášeným zejména do řídítek se vytvoří síla, kterou jezdec projede dráhu bez nutnosti využití pedálů. Zvyšující se dovedností se zvyšuje i rychlost a jedná se tedy o jedinečný nástroj pro nácvik rovnováhy, ovládání a získání dovedností na jakémkoliv jízdním kole.

PROVOZNÍ ŘÁD

 

Bike centrum

Bike centrum

Skill track

Je souhrn překážek, určených především pro náročnější a zkušenější cyklisty. Jízdou v dovednostní dráze lze natrénovat jízdu na kole a slouží jako skvělá příprava pro obtížný terén v přírodě. Naše trať je dlouhá přibližně 150m a obsahuje 8 překážek, kde každá z nich prověří jezdce na maximální úrovni.

rezervace
rezervace
zážitků
kalendář
akcí