Hledačka

  1. Lavička u rybníka

  2. Žlutá figurka Člověče, nezlob se

  3. Lavička za Jaky/oslíky

  4. Hmyzí domeček

  5. Ohniště

  6. Brána

  7. Kruhovka

 

1. Desková hra, co baví každého, úkolem je předběhnout i druhého. Barvičky čtyři hrají své role, na herní plánku ležícím na stole. Barva hledaná je podobná korunce, která na hlavě krále svítí jak Slunce. Korunka královská je barvy jasné, stejně jako Slunce, které nikdy nezhasne. Figurka barvy stejné tajemství skrývá, najde ho každý, kdo se dobře dívá.

 

2. Další dřevěné sezení, kde však žádná voda není. Jsou zde vidět zvířátka, co mají na zadku zrcátka. Jedno je větší s klasickými parůžky, a to druhé má na zádech bílé kroužky. Společně s nimi v jedné oboře, je ještě jedno zvíře. Není to koza, jak by se mohlo zdát, ovcí je nutno toto zvíře zvát. Z druhé strany tohoto místa je další zvířátko, které nemá svou srst ostříhanou nakrátko. Jak toto zvíře se nazývá, to ze začátku této věty vyplývá. Na tomto místě je sezení dřevěné, pod kterým nachází se tajemství schované.

 

3. V pruhovaném oblečku, sedají na kytičku. Jsou velice snaživé, někdo však může je pokládat za děsivé. Umí totiž bolestivě píchnout, nepodaří se jim však při tom smrti uniknout. Obětují se tak pro svou královnu jedinou, kterou do poslední chvíle chránit budou. K odpočinku tyto bojovnice potřebují místečko, aby začaly dalšího medu sbírání kolečko. Tímto místem je velký dřevěný pařez, na kterém se nachází nejeden zářez. Je to hmyzí domeček, vedle kterého nachází se malý stromeček. Domeček je u rybníka, vedle cesty vedoucí k vesnici náčelníka. Kamenná cesta vede k indiánům, vlevo od cesty k těmto stanům. V tomto hmyzím království se tajemství nachází, nespatří ho každý, kdo jen tak kolem prochází.

 

4. Jeden živel přírodní ukázal nám sílu vodní. Tento živel však vody se bojí, radši je v červené pálivé zbroji. Místo kde indiáni kouřový signál si posílají. Nenachází se však v indiánské vesničce, je třeba jít po sportovní cestičce. Na toto místo wapiti vidí, a když se nikdo nedívá, potichu slídí. Kolem wapiti obory dobré je jít, abychom tajemství další dokázali najít. Pod jedním sezením ukrývá se překvapení, kde nachází se další pokročení.

 

5. Na tomto místě nachází se vchod, lze ho však použít i jako východ. Veliká dřevěná stavba se tyčí, není však vůbec z kovových tyčí. Celá je ze dřeva, vítaná je zde každá návštěva. Na místě, kde lidi vchází, se tajemství další nachází. Opět je u dřevěného sezení, které se nachází u informací zázemí. Vidět je po pořádné prohlídce, vedoucí k poslední pátrací pobídce.

 

6. Poslední tajemství našli jste úspěšně, úkolem posledním je vrátit se spěšně. Vraťte se zpátky nahoru, k velkému jídelnímu domu. Naproti němu najdete lavičky, když máte po dlouhém pátrání bolavé nožičky. Lavičky, které jsou schované ve stínu, které společně usadí i větší skupinu. Vedle nich kruhovka se rozpíná, která ve svém okolí tajemství ukrývá. Je zde schovaná informace vzácná, kterou najít činnost je pracná. Odměnu slibuje informace tato, musíš však najít ji, logicky vzato. Po tom, co najdeš jí tam, kde je kruhovka, poslouží ti jako poslední směrovka.

 

7. Gratulace je na místě veliká, za úspěšné řešení hádanek tolika. Za odměnu v řešení hádanek, pošlu tě tam, kde stojí suvenýrů krámek. Místo, kde získáš veškeré informace, které dokážou vyřešit všechny zapeklité situace. Místo, kde cesta tvá začala, kde odměna celou tu dobu čekala. Stačí se vrátit na začátek, kde čeká paní, která tě poslala do luštění hádanek. Stačí říct kraťoučké heslo, aby vám odměnu z hledání přineslo: ZAŽIJTE ŽIVOT ZVÍŘAT!

rezervace rezervace zážitků kalendář akcí